Vacature verlopen

Deze vacature is niet meer actief.

Pracownika produkcyjnego z umiejętnościami noża in Goor

  • Goor
  • €9.82 - €13.44 Hour
  • 02-06-2021
Over de functie
Twoja praca jako pracownika produkcyjnego z umiejętnościami noża w Goor

Omschrijving

Na czym polega Twoja praca jako pełnoetatowego pracownika produkcji nożowej? Niezależnie od tego, czy chcesz pokroić, filetować, przyciąć, porcjować lub przetworzyć kurczaka, wszystko jest dla Ciebie proste. Sprawdzasz produkt pod kątem odchyleń i usuwasz je. Ponadto ogólnie sygnalizujesz wszystkie odchylenia. Higiena jest dla Ciebie bardzo ważna, dlatego dbasz o czystość w miejscu pracy. Jako pełnoetatowy pracownik produkcyjny z nożami, akceptujesz elastyczne godziny pracy i zimne środowisko pracy. Podobnie jak te 37 dni wolnych (w pełnym wymiarze godzin) rocznie. Brzmi dobrze, co? Bądź tam jak kurczaki i szybko reaguj na tę wakat.

Over de opdrachtgever

Jako nożownik produkcyjny w Goor będziesz pracować dla firmy, która specjalizuje się w uboju i dalszej obróbce zwierząt. W tej ubojni drobiu pracujesz w zabawnym, wszechstronnym zespole z nieformalną atmosferą pracy. Dążymy do optymalnej jakości w całym procesie od uboju po pakowanie. Wykorzystywane są do tego nowoczesne systemy produkcyjne i ściśle oddzielone przepływy logistyczne. Gwarantuje to, że firma produkcyjna spełnia najnowsze standardy w zakresie produkcji i bezpieczeństwa żywności.

Oto, czym możemy się teraz podzielić na temat miejsca pracy. Jeśli jesteś pracownikiem produkcyjnym do tej pracy, wkrótce powiemy Ci więcej. W takim razie porozmawiajmy o roli Get Work w tym: tam, gdzie szukasz pracy, pracodawcy szukają ludzi na swoje wolne miejsca pracy. Get Work zapewnia właściwe kliknięcie między nimi. Skupiamy się na pracy blisko domu, Twoim szczęściu w pracy i osobistym kontakcie.

Eisen

Na ten wakat tak jak w Goor poszukujemy pracownika produkcyjnego z umiejętnościami nożownika. Aby zostać wziętym pod uwagę na to stanowisko, musisz mieć:

- bardzo dobre umiejętności posługiwania się nożem i bardzo dokładnie pracujesz
- dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego lub polskiego

Co do reszty:
- Czy jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin przez dłuższy okres?
- czy jesteś prawdziwym i wytrwlym pracownikem?
- nie masz problemów z pracą w zimnym otoczeniu?

mieszkasz w Goor czy w pobliżu Goor. Pomyśl na przykład o Hengelo, Almelo, Rijssen lub Markelo.

Wat wij bieden

Daj trochę, weź trochę

Nie możesz oskubać łysego kurczaka, dlatego oferujemy Ci:

- wynagrodzenie początkowe zgodnie z CAO dla drobiu w wysokości 9,72 € w zależności od wieku i doświadczenia
- pełny 40-godzinny tydzień pracy z nie mniej niż 25 urlopami i 16 dniami ADV w roku
- pracę w dynamicznym środowisku pracy
- naliczanie emerytury po 26 tygodniach pracy (powyżej 21 lat)

Meer informatie?

Kawa? Herbata? Praca? Ubieganie się online o to stanowisko dla wykwalifikowanego pracownika produkcyjnego w Goor odbywa się w mgnieniu oka: nie potrzebujesz CV, wystarczy właściwe nastawienie. Zapraszamy do naszego oddziału w Epe. Możesz również wysłać do nas e-mail (eu@getwork.nl), zadzwonić (088-4389640) lub WhatsApp pod numer 06-40583687, aby umówić się na spotkanie.

 Get Work to świetna robota dla kadry kierowniczej w regionie.

Get Work

Bekijk profiel

Account aanmaken Review plaatsen